SK HU EN

Hodové slávnosti Neverice

Predčítanie textu

Vážení občania!

 

Obec Neverice Vás pri príležitosti hodových slávností srdečne pozýva na vybrané kultúrno-spoločenské podujatia.

V sobotu 19.8.2017 o 18.30 h začína  hudobno-zábavné vystúpenie, v ktorom budú účinkovať sestry Lenka a Evka Bacmaňákové heligonkárky z Kysúc. Keď sestry Bacmaňákové spustia svoju hru na heligónkach, človek cíti zimomriavky po celom tele. A úžasné je, že svojou hudbou a spevom očaria ľudí všetkých vekových kategórií. V ich hre a výraznom speve cítiť charizmu a obrovskú lásku k hudbe. A možno preto sa často pri ich hre a speve človek pozastaví a na pár minút zabudne na túto rýchlu a uponáhľanú dobu.

         V programe ďalej vystúpi hlasový imitátor Martin Směrička – prezývaný Moravský Elvis. V prvom vstupe bude imitovať známe osobnosti, zaspieva a zahrá na gitare a v ďalšom vstupe si spolu s ním zaspomíname na slávneho Elvisa Preslyho a jeho nestarnúce evergreeny.  

 

         Program pre všetky vekové kategórie bude pokračovať večerom plným hudby a zábavy a to na Amfiteátri pod platanom. Pri vystúpení obľúbenej hudobnej skupiny Duo Rytmix z Čaradíc, pod „holým nebom“ si môžete zaspievať, zatancovať a zabaviť sa až do neskorých nočných hodín, tak ako to býva každoročne dobrým zvykom.

 

         Všetkých priaznivcov piesní Karola Duchoňa radi uvítame na večernom hodovom koncerte v nedeľu 20.8.2017 o 19.00 h  v priestoroch Amfiteátra pod platanom. Účinkuje hudobná skupina Ludo Kuruc Band / Duchoň Revival (Rivajvl).

 

V prípade nepriaznivého počasia sa podujatia uskutočnia v Kultúrnom dome. Vstup je pre všetkých zdarma.

        

Informácie o programe počas hodových slávností sú zverejnené aj na internetovej stránke obce Neverice www.neverice.sk.

 

 

               

 

 

 


Chcete byť informovaný o novinkách, spoločenských udalostiach, verejných schôdzach obce, prípadne daľších dôležitých udalostiach v našej obci?
Zaregistrujte sa do newslettra